manas.info > Kontakt > O firmě

O firmě manas.info s.r.o.

Jsme malá rodinná softwarová firma. Podnikáme již od poloviny roku 1989, od 1. listopadu 1989 jako hlavní činnost (ano, 17 dní před revolucí). Nejprve jako fyzická osoba Petr Maňas Software (od 10.8.1989) a od roku 1991 jako společnost s ručením omezeným. Původní název MIS Brno s.r.o. jsme v roce 2002 změnili na manas.info s.r.o.. Firma manas.info s.r.o. distribuuje Ekonomický Systém manas, jeho autorem a majitelem všech práv je Ing. Petr Maňas.

Už 29. rok se zabýváme tvorbou ekonomických systémů. Začali jsme v roce 1989 tvorbou ekonomického systému pro Zeleninu Brno (oběh zboží a obalů, rozvozy), Jihomoravské pekárny (objednávkový systém), Kras (sklad náhradních dílů) a Elitex Trebíč (postprocesory pro CNC stroje, převod souborové podoby výkresu axiálních vaček do programu pro různé CNC stroje, včetně grafického zobrazení). Od roku 1990 jsme přidali i účetnictví, nejprve jednoduché a potom i podvojné. V roce 1997 jsme celý dosavadní ekonomický systém "zapouzdřili" do programu MIS97, určeném pro MS-DOS, který ještě nyní v různých částech naší vlasti pracuje na stovkách počítačů, a to i u větších firem.

V roce 1999 jsme zahájili vývoj zcela nového programu pro MS Windows ve vývojovém prostředí Borland Delphi 5 a později Delphi 7. Použitá platforma a databázový stroj NexusDB nám umožnily vytvořit plně síťové řešení v architektuře klient/server s možností zpracování SQL dotazů a snadné tvorby reportů a exportů dat. Pro kompatibilitu se staršími verzemi ES manas je k dispozici i verze programu pro starší SQL server FlashFiler.

Nyní je ES manas provozován na více než 1.000 PC u našeho největśího partnera - firmy Hruška s.r.o. z Ostravy - na jeho 4 velkoskladech potravin, ovoce a zeleniny a drogerie, desítkách velkoprodejen a na prodejnách desítek členů maloobchodní sítě MO Hruška. Další uživatelé používají především účetní evidenci a případně připravují zahájení zpracování v novém programu po přechodu z MIS97. Můžete shlédnout seznam referencí ES manas.

Bližší informace o ES manas najdete na stránce Ekonomický Systém manas.

Kontaktní údaje naší firmy najdete na stránce kontakt.

Copyright © 1989-2020 manas.info s.r.o. | FIRMIN.cz - ready made společnosti a poskytnutí sídla | Sídlo firmy | Kravaty | Poskytnutí sídla | Mapa stránek | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů